Homepage

Vítáme Vás na stránkách společnosti

LAVIČKY-ZADARMO.CZ

Taková pěkná lavička

Společnost LAVIČKY-ZADARMO.CZ, s.r.o. vznikla v roce 2009, od té doby vyrábí a provozuje reklamní lavičky na základě licence od společnosti AD-Net.

Hlavní funkcí laviček společnosti LAVIČKY-ZADARMO.CZ je služba občanům bez nutnosti vynakládání veřejných prostředků. Lavičky lidem ve městech a obcích zpříjemňují každodenní život při čekání na dopravní prostředky.

Jsou určeny na všechna veřejná prostranství. Můžete je najít na zastávkách městské hromadné dopravy, na náměstích, v okolí parků a všude tam, kde jsou potřebné a kde se lidé mohou zastavit a odpočívat.

LAVIČKY-ZADARMO.CZ jsou nedílnou součástí veřejných prostranství a míst k odpočinku.

Koncept LAVIČKY-ZADARMO.CZ je postaven na šetření veřejných prostředků.

Pořizování nových laviček stojí města čas a hlavně spoustu peněz a starostí s jejich následnou údržbou. Společnost LAVIČKY-ZADARMO.CZ nabízí městům řešení, které městskou pokladnu nic nestojí.

Na rozdíl od ostatních firem, které prodávají městům lavičky a městský mobiliář - společnost LAVIČKY-ZADARMO.CZ poskytuje městům a městským částem své lavičky včetně jejich případných oprav ZCELA ZDARMA. Dále se stará i o jejich údržbu, když je různí vandalové poničí (v případě úplného zdemolování, lavičku po nahlášení vymění na vlastní náklady za novou). Města, městské části, ale např. i soukromé dopravní společnosti takto nejen šetří investiční prostředky, které by museli vynakládat na pořizování vlastních laviček, ale také provozní náklady na nekonečnou údržbu laviček.

Města a městské části tak mohou ušetřit značné finanční prostředky a ty pak následně můžou investovat do jiných projektů, které nemohou pořídit ZADARMO jako jsou například nová hřiště pro děti, sportovní areály, výsadba zeleně, opravy chodníků nebo bezpečnost.


Taková pěkná lavička